Team

Dag na dag staat een gemotiveerde ploeg van medewerkers steeds voor u klaar, om u met uw vragen en wensen bij te staan. Om uw specifiek verzoek zo goed mogelijk te beantwoorden, kan u onze medewerkers rechtstreeks bereiken. Voor algemene vragen kan u ons best een mailtje sturen naar info@puracos.com. Wij zorgen er dan voor dat uw vraag of wens bij de gepaste persoon terecht komt.


Jan Welsch

Functie: Administrator
E-mail: jan.welsch@puracos.com
Tel: 02/266.86.85

editeer

Ria Nijssen

Functie: Managing Director
E-mail: ria.nijssen@puracos.com
Tel: 02/266.86.80

editeer

Dries Welsch

Functie: CEO
E-mail: dries.welsch@puracos.com
Tel: 02/266.86.80

editeer

WENDY VAN OEVELEN

Functie: Office Manager
E-mail: wendy.van.oevelen@ecomar.be
Tel: 02/266.86.85

editeer

AN VAN SINAY

Functie: Finance
E-mail: an.van.sinay@puracos.com
Tel: 02/266.86.87

editeer

Jonathan Adriaens

Functie: Communication & Graphics
E-mail: jonathan.adriaens@puracos.com
Tel: 02/266.86.84

editeer

ANJA MASFRANCKX

Functie: Logistics
E-mail: anja.masfranckx@ecomar.be
Tel: 02/266.86.88

editeer

Diane Kracunovic

Functie: Shop Manager Belgium
E-mail: diane.kracunovic@puracos.com
Tel: 02/512.10.80

editeer

Carine Decock

Functie: Sales representative
E-mail: carine.decock@puracos.com
Tel: 02/266.86.80

editeer

LISE PIETERS

Functie: Sales representative
E-mail: lise.pieters@puracos.com
Tel: 02/266.86.88

editeer

Eline Bocken

Functie: Teacher - Make Up Artist
E-mail: eline.bocken@makeupforever.be
Tel: 02/512.10.80

editeer

Cathy De Neve

Functie: Teacher - Make Up Artist
E-mail: cathy.de.neve@makeupforever.be
Tel: 02/512.10.80

editeer

Alexia Ball

Functie: Make Up Artist
E-mail: info@makeupforever.be
Tel: 02/512.33.40

editeer

CLARICE HUMBLET

Functie: Make Up Artist
E-mail: info@makeupforever.be
Tel: 04/222.19.00

editeer

DONIA Ben Amara

Functie: Make Up artist
E-mail: info@makeupforever.be
Tel: 04/222.19.00

editeer

Tania Shamshur

Functie: Make Up artist
E-mail: info@makeupforever.be
Tel: 02/512.33.40

editeer

Viviane Sergeant

Functie: Logistics Assistant
E-mail: info@puracos.com
Tel: 02/266.86.88

editeer

Caroline Anckaert

Functie: Logistic assistant
E-mail: info@puracos.com
Tel: 02/266.86.88

editeer